PAGAMINTA VILNIAUS PAUKŠTYNE

Premium

Tik vienas žingsnis iki lėkštės!
APIE PREKĖS ŽENKLĄ

Marinuoti vištienos produktai, kepamosios vištienos dešrelės bei karštai rūkyti gaminiai, kurių gamyboje naudojama aukščiausios kokybės žaliava. 

Greitas ir patogus paruošimas bei išskirtiniai skoniai – „Premium“ vizitinė kortelė. Nustebinkite savo artimuosius ir draugus ištaiginga vakariene, kuriai pasiruošite neįtikėtinai lengvai. Tai padaryti Jums padės „Premium“ marinuotos vištienos produktai! 

Išskirtiniai skoniai

Grilis ištisus metus: kepkite ir ant grilio, ir orkaitėje

Specialus aliuminio indelis, pritaikytas kepti orkaitėje

PAMATYKITE DAUGIAU

Išskirtiniai skoniai

Nuolatos ieškome išskirtinių skonių, kurie sužavėtų net išrankiausią vištienos gurmaną. Buvome pirmieji Lietuvoje, pasiūlę vištieną uogų marinate. Vištiena mėlynių marinate jau kelerius metus yra vienas mėgstamiausių produktų. Taip pat siūlome ir vištieną su bruknių, serbentų ir goji uogų marinatais. Nepaisant to, kad „Premium“ marinatuose „karaliauja“ uogos, mūsų gamybos meistrai skonių paieškose išbando visame pasaulyje populiarius prieskonius. Stebime pasaulines tendencijas ir norime pasiūlyti tai, kas geriausia ir unikalu! 


Patogi pakuotė

„Premium“ marinuota vištiena ne tik nustebins išraiškingų skonių įvairove, bet ir Jūsų kepimo indą paliks švarų. Paverskite maisto gaminimą poilsiu! „Premium“ marinuoti vištienos produktai supakuoti patogiose kepimui skirtose pakuotėse, kuriose kepant vištieną, ši visada išliks sultinga. Tiesiog nuimkite popierinę pakuotę ir dėkite indelį į orkaitę. 

Karštai rūkyti gaminiai

„Premium“ produktų linijoje rasite ir karštai rūkytų produktų tiems, kurie mėgsta unikalius ir ištaigingus gaminius. Mūsų asortimente - vištienos filė su garstyčių grūdeliais ir vištienos filė su špinatais. Puikiai tiks ir kaip užkandis, ir originalioms salotoms paruošti. Produktai  išrūkyti natūraliais dūmais ir supakuoti patogioje pakuotėje. 

Kepamosios dešrelės

„Vilniaus paukštynas“ buvo pirmasis kepamųjų vištienos dešrelių gamintojas Lietuvoje. Tai specialiai kepimui sukurtos dešrelės, kurių sudėtyje nenaudojame nitritinės druskos, todėl kepant dešreles aukštoje temperatūroje neišsiskiria kancerogeninės medžiagos.

Populiarėjant grilinimo kultūrai, ėmėme ieškoti tam skirtų produktų variantų. Marinuotos vištienos produktus jau gaminome, o dešrelių, specialiai skirtų grilinti, Lietuvoje dar nebuvo. Tad sukūrėme receptūrą tokio produkto, į kurio sudėtį nedėjome nitritinės druskos, todėl jas kepant neišsiskiria kancerogenai, kurie gali būti pavojingi žmogaus sveikatai.


Irena Juozapavičienė, AB „Vilniaus paukštynas“ Gaminių cecho vadovė
PRODUKCIJOS SAVYBĖS
  • Galima kepti ant grilio, orkaitėje ar keptuvėje
  • Gamybai naudojama vištienos filė mėsa
  • Kepant išlaiko sultingumą
  • Be nitritinės druskos, todėl kepant neišsiskiria kancerogenai
  • Skonių įvairovė: nuolatos atnaujiname asortimentą ir pasiūlome naujų skonių!
  • Greitas paruošimas: kepti nuo 2 iki 5 minučių
Tik vienas žingsnis iki lėkštės!
uždaryti

Svetainėje naudojami slapukai. Naršydami toliau Jūs sutinkate su www.paukstynas.eu slapukų politika.

SUTINKU
Privatumo politika