PAGAMINTA VILNIAUS PAUKŠTYNE

Lietuviška vištiena

Šviežia vištiena, užauginta be antibiotikų
LIETUVIŠKA VIŠTIENA, UŽAUGINTA BE ANTIBIOTIKŲ

Esame pirmieji paukštienos gamintojai, pasiūlę lietuviškos vištienos, užaugintos be antibiotikų. Didžiuojamės tuo, todėl „Vilniaus paukštyno“ prekės ženklas turi atskirą produktų liniją, pavadintą „Lietuviška vištiena“. 

Lietuviška vištiena, užauginta be antibiotikų, yra išskirtinė produkcijos gamybos linija, užtikrinanti, kad visą auginimo laiką mėsiniai viščiukai nesirgo ir nebuvo gydyti antibiotikais. Tai patvirtina ženklas „Užauginta be antibiotikų“, kurį gali naudoti tik tas produkcijos gamintojas, kuris turi griežtą antibiotikų naudojimo programą, užtikrina atsekamumą ir produkcijos ženklinimą yra suderinęs su kompetentinga institucija – Valstybine maisto ir veterinarijos tarnyba.

ŽIŪRĖTI VIDEO

Svarbiausia - užtikrinti kuo geresnes sąlygas viščiukams augti. Todėl reguliariai atnaujiname paukštides, diegiame modernias auginimo technologijas, rūpinamės, kad paukščius pasiektų aukščiausios kokybės, specialiai jiems subalansuotas lesalas ir būtų pilnai užtikrinta gyvūnų gerovė. Natūraliai stipriname viščiukų imunitetą, tai padeda išvengti ligų ir užauginti juos be antibitiokų. 

Tomas Miškinis, AB „Vilniaus paukštynas“ Paukščių auginimo tarnybos vadovas
MŪSŲ PRODUKTAI

Siūlome platų šviežios vištienos, užaugintos be antibiotikų, pasirinkimą, tarp kurių pirkėjų taip mėgstami filė, šlaunelių mėsa, sparneliai ir kt. Rasite produktų ir kepsniams, ir Jūsų mėgstamiems troškiniams, ir gardžiam vištienos sultiniui.

Norinčiam garantų, kad tai – sveikiausias pasirinkimas.
uždaryti

Svetainėje naudojami slapukai. Naršydami toliau Jūs sutinkate su www.paukstynas.eu slapukų politika.

SUTINKU
Privatumo politika