PAGAMINTA VILNIAUS PAUKŠTYNE

Su Fiesta lėk iš miesto!

APIE PRODUKTŲ LINIJĄ

Pramogos su draugais gamtoje neįsivaizduojamos be gardžių grilio patiekalų. Būtent dėl to „Vilniaus paukštyno“ prekės ženklas sukūrė atskirą „Fiesta“ produktų liniją. 

„Fiesta“ marinuotos vištienos produktai – tiems, kurie nori smagiai ir skaniai praleisti laiką iškyloje su draugais, nesukant sau galvos dėl vaišių paruošimo. Čiumpi „Fiestą“ ir leki iš miesto!

Skonių įvairovė

Lengvas ir greitas paruošimas

Produktai, sukurti griliui, bet tinka kepti ir orkaitėje

PAMATYKITE DAUGIAU

Skonių įvairovė

„Fiesta“ – tiek mėgstantiems tradicinius skonius, tiek ir ieškantiems naujų. Siūlome skonių įvairovę, mūsų tikslas – kad kiekvienas rastų sau tinkančios ir patinkančios marinuotos vištienos. Jau kelerius metus pirkėjų mėgstamiausi išlieka vištienos šašlykai pipiriniame marinate. Taip pat nuo jų neatsilieka ir vištiena mėlynių marinate.

Uogų marinatai tapo mūsų vizitine kortele. Nenustojame eksperimentuoti ir toliau ieškome naujų skonių.Kasmet atnaujiname „Fiesta“ marinuotos vištienos asortimentą. Siekiame būti Tavo „Fiestos“ lyderiai, galintys kaskart nustebinti naujais skoniais.

Marinuotos vištienos iešmeliai

Tau nebereikia teptis rankų, veriant marinuotą mėsą ant iešmo. Mes tai padarėme už Tave! Siūlome marinuotos vištienos gabaliukus, suvertus ant medinių iešmelių. Tiesiog išimk iš pakuotės ir kepk! Iškepti tau prireiks vos 15 minučių ir jau galėsi mėgautis gardžiais „Fiesta“ iešmeliais. 

Fiesta Home Taste

„Fiesta Home Taste“ – pasiilgusiems tikro skonio! Marinuotos vištienos produktų linija, kurių sudėtyje nėra pridėtinių E, o skonis prilygsta mamos gamintai vištienai. 

Mažiau laiko pasiruošimui, daugiau – Tavo fiestai!
uždaryti

Svetainėje naudojami slapukai. Naršydami toliau Jūs sutinkate su www.paukstynas.eu slapukų politika.

SUTINKU
Privatumo politika