Apie KG Group

KG GROUP

„KG Group“ – viena didžiausių, moderniausių ir ekonomiškai stipriausių gamybinių susivienijimų Lietuvoje. Daugiau nei 120 metų veikiančią įmonių grupę sudaro AB „Kauno Grūdai“, Vilniaus ir Kaišiadorių paukštynai bei dukterinės bendrovės.

3900 darbuotojų

10 integruotų verslų

20 įmonių Lietuvoje ir užsienyje

Mūsų veikla

„KG Group“ veikla suskirstyta į grūdų ir paukštininkystės sektorius. Šie sektoriai vysto atskirus integruotus verslus, kurie papildo vienas kitą ir bendrai sudaro nuo lauko iki stalo gamybos grandinę. 

Ši grandinė užtikrina kiekvieno gamybos proceso atsekamumą ir kontrolę, tai mums padeda garantuoti aukštą gaminamų produktų ir teikiamų paslaugų kokybę. 


GAMINAMI PRODUKTAI IR TEIKIAMOS PASLAUGOS

Augalininkystė: grūdų supirkimas iš Lietuvos ūkininkų, ekspertinės konsultacijos bei kitos kompleksinės paslaugos, apimančios grūdų saugojimą, džiovinimą ir kt.Prekyba žaliavomis: atstovaujame didžiausiems žaliavų gamintojams iš Europos bei Azijos. Žaliavos, skirtos pašarų ir premiksų gamintojams bei paukščių, galvijų ir kiaulių augintojams.


Kombinuotieji pašarai ir premiksai: gaminame įvairių receptūrų produktus paukščiams, kiaulėms, galvijams ir kitoms gyvūnų grupėmsVeterinarinė farmacija: vykdome didmeninę ir mažmeninę prekybą veterinariniais preparatais, skirtais visoms gyvūnų grupėms


Ekstruduoti produktai: naminių gyvūnų ėdalo gamyba ir prekyba.


Kenkėjų kontrolė: profilaktinės ir intervencinės priemonės, kad kenkėjai nesukeltų pavojaus žaliavų ar gaminamų produktų kokybei.Higienos prekės: prekiaujame cheminėmis priemonėmis, skirtomis profesionaliam naudojimui bei kasdieniam buitinių patalpų valymui.


Miltai ir jų produktai: nuosavame malūne malame grūdus ir gaminame miltus bei jų produktus.


Greitai paruošiami produktai: esame vieninteliai Baltijos šalyse, turintys nuosavas greitai paruošiamų produktų gamyklas, gaminame košes ir makaronus indeliuose.


Paukštininkystė: mėsinių viščiukų auginimas, vištienos ir jos produktų gamyba.


uždaryti

Svetainėje naudojami slapukai. Naršydami toliau Jūs sutinkate su www.paukstynas.eu slapukų politika.

SUTINKU
Privatumo politika