Nuo lauko iki stalo

Vilniaus ir Kaišiadorių paukštynai
ŽIŪRĖTI VIDEO
Slinkite žemyn
VILNIAUS IR KAIŠIADORIŲ PAUKŠTYNAI

Vilniaus ir Kaišiadorių paukštynai – didžiausi lietuviškos vištienos gamintojai, kurių vardai siejami su ilgaamže patirtimi, gamybos technologijų modernumu bei aukšta produkcijos kokybe. Siūlome platų produktų pasirinkimą: nuo šviežios mėsos iki iš karto valgyti paruoštų gaminių. Nuolatos ieškome inovatyvių sprendimų, siekiame užtikrinti skonių įvairovę bei lengvą ir patogų produktų paruošimą. 

0
m.

Pradėta veikla

0
mln.

Broilerių per metus

0
tūkst.

Tonų paukštienos per metus

0

Skirtingų produktų

GAMYBOS GRANDINĖ

Turime unikalią gamybos grandinę nuo lauko iki stalo. Kontroliuojame kiekvieną gamybos procesą, pradedant nuo apsirūpinimu pašaru auginamiems mėsiniams viščiukams iki paruošto produkto pristatymo pirkėjams.

AB „Kauno grūdai“, kuri kaip ir Vilniaus bei Kaišiadorių paukštynai priklauso „KG Group“ įmonių grupei, iš Lietuvos ūkininkų superka grūdus. 


„Kauno grūdai“ atrenka aukščiausios kokybės grūdus. Iš jų kombinuotųjų pašarų gamykloje gamina pašarą. 


Pagal specialią receptūrą pagamintas broilerių lesalas tiekiamas į Vilniaus ir Kaišiadorių paukštynus. 


Nuosavose paukštidėse auginame mėsinių paukščių tėvinius pulkus. Paukščiai auginami laisvi ant kraiko, paukštynuose dirba veterinarai, kurie rūpinasi paukščių priežiūra bei sveikata.  


Iš tėvinių pulkų surenkame kiaušinius ir nuvežame juos į inkubatorius, kuriuose išperinami viščiukai. 


Vienadieniais viščiukais aprūpiname mūsų paukštides. Dalį vienadienių viščiukų parduodame Lietuvos ūkininkams.


Nuosavose paukštidėse užauginame 80 proc. produkcijai pagaminti reikalingų paukščių, likusią dalį superkame iš Lietuvos ūkininkų.


Paukštynuose auginami viščiukai yra „ROSS-308“ veislės. Griežtai vadovaujamės Europos Sąjungos gyvūnų gerovės reikalavimais.

Vadovaujamės žiedinės ekonomikos principu. Maisto produktams gaminti netinkamos dalys sunaudojamos šalutinių gyvūninių produktų gamybai.

Gaminame nuo šviežios mėsos produktų iki valgyti paruoštų gaminių. Nuolatos tobuliname receptūras bei, atsižvelgdami į naujausias rinkos tendencijas, kuriame naujas. 


Pasirūpiname produkcijos pristatymu į prekybos vietas. Pagamintus produktus tiekiame į Lietuvoje veikiančius prekybos tinklus ir parduotuves bei eksportuojame į daugiau kaip 50 šalių.


Grūdų supirkimas iš Lietuvos ūkininkų

Visaverčio lesalo gamyba

Tėvinių pulkų auginimas

Vienadienių viščiukų perinimas

Mėsinių viščiukų auginimas

Produktų gamyba

Produkcijos pristatymas į prekybos vietas

Mūsų produktai – ant Jūsų stalo!

KOKYBĖ

Mūsų kasdienė užduotis – užtikrinti, kad pirkėjus pasiektų tik aukščiausios kokybės Vilniaus ir Kaišiadorių paukštynų produktai. Tai, kad esame patikimas vištienos gamintojas, patvirtina turimi maisto saugos ir kokybės sertifikatai bei praeiti tarptautinių bendrovių, kurioms tiekiame savo produkciją, auditai.

Augintojų žemėlapis

Duis aute irure dolor in rephe nderiti nisi

Rodyti visus
Augintojas
Adresas:
PREKIŲ ŽENKLAI

Platus asortimentas, skonių įvairovė, lengvas ir patogus paruošimas – mūsų prekės ženklų vizitinė kortelė. Atsižvelgdami į pasaulines tendencijas, nuolat plečiame gaminamų produktų asortimentą.

„Vilniaus paukštynas“ siūlo didelį produktų pasirinkimą: nuo šviežios mėsos iki iš karto valgyti paruoštų gaminių. 

Skaityti daugiau

Vištienos produktai tradicinių skonių mėgėjams.

Skaityti daugiau

Vištienos produktai, norintiems skaniai ir greitai pavalgyti.

Skaityti daugiau

Prekės ženklas, kuriuo žymimi mūsų gaminami vištienos produktai Latvijoje.

Skaityti daugiau
EKSPORTAS

50 proc. produkcijos eksportuojame į daugiau kaip 50 šalių.

Slinkti žemyn
0

tonų per mėnesį mažmeninei prekybai

0

tonų per mėnesį HoReCa sektoriui

0

tonų per mėnesį maisto pramonės sektoriui

Naujienos
2019-08-13 „KG Group“ – tarp patraukliausių Lietuvos darbdavių Skaityti daugiau 2019-08-09 „Vilniaus paukštynui“ – tarptautiniai maisto saugos ir kokybės sertifikatai Skaityti daugiau 2019-06-25 „KG GROUP“ planuose – efektyvesnė, labiau aplinką tausojanti paukštienos perdirbimo linija Skaityti daugiau
uždaryti

ISO 22000 standartas

Standarto reikalavimų įgyvendinimas užtikrina maisto  kokybę ir saugą „nuo lauko iki stalo“ – vertinama visa gamybos grandinė. Remiamasi šiais visuotinai pripažįstamais pagrindiniais elementais:

  • struktūrizuotas informacijos srautas visomis kryptimis: viduje ir išorėje;
  • būtinųjų sąlygų programos: geros gamybos praktikos, geros higienos praktikos, geros žemės ūkio praktikos;
  • sistemos vadyba ir rizikos veiksnių valdymas (Rizikos veiksnių ir svarbių valdymo taškų (RVASVT) sistema).
uždaryti

Jungtinės Karalystės mažmeninės prekybos organizacijos BRC („British Retail Consortium“) standartas – žinomas ir pripažįstamas visoje Europoje, taip pat Afrikoje, Azijoje, Australijoje ir Amerikoje. Pagal šį standartą sertifikuojami gamintojai, kurie gamina, sandėliuoja ir tiekia mažmeniniams prekybos tinklams bei kitiems gamintojams paruoštus maisto produktus. Esame įvertinti  A lygiu pagal šiuo metu galiojančią 8-ąją šio standarto versiją. Visame pasaulyje pripažįstamas sertifikatas rodo, kad įmonė yra patikimas gamintojas ir gali tiekti savo gaminamą produkciją ne tik į Europos, bet ir į kitų žemynų šalis.

uždaryti

IFS Food – Vokietijos, Prancūzijos ir Italijos mažmeninės prekybos asociacijų sukurtas maisto saugos standartas, kuris yra vienas iš GFSI (Pasaulinė maisto saugos iniciatyva) pripažįstamų maisto saugos standartų. IFS įrodo, kad įmonė geba suvaldyti rizikas visuose maisto gamybos proceso etapuose ir gaminti saugų bei kokybišką produktą.

uždaryti

Apie FSSC 22000 sertifikavimo schemą

FSSC 22000 yra vienas iš Pasaulinės Maisto Saugos iniciatyvos (GFSI) pripažįstamą maisto saugos ir kokybės vadybos standartų. Standartas apima maisto saugos vadybos sistemą pagal ISO 22000 standartą, būtinąsias programas maisto saugai pagal ISO/TS 22002-1, būtinąsias programas, paremtas PAS 223 specifikacija ir kitus papildomus reikalavimus. 

FSSC 22000 patvirtina, kad organizacija turi valdybos sistemą, atitinkančią vartotojų reikalavimus maisto saugai visoje tiekimo grandinėje, apimančioje tiesiogiai ir netiesiogiai su galutiniu produktu susijusius procesus.

uždaryti

„Halal" reiškia, kad produktas neprieštarauja islamo įstatymams ir yra leidžiamas vartoti. Esminiai reikalavimai Halal produktams – kad jų sudėtyje nebūtų islamo draudžiamų medžiagų pėdsakų ir būtų užtikrinamos aukštas produktų higienos saugos taisyklės.

uždaryti

AB „Vilniaus paukštynas“ yra patvirtintas greito aptarnavimo restoranų tinklo KFC (Kentucky Fried Chicken), priklausančio stambiausiai pasaulyje restoranus valdančiai kompanijai „YUM!“, šviežios ir užšaldytos vištienos tiekėjas. Įmonė turėjo sėkmingai praeiti auditus pagal galiojančius KFC standartus visoms svarbiausioms sritims: gyvūnų gerovė, maisto sauga, produkto kokybė ir produkcijos transportavimas.

uždaryti
uždaryti

Svetainėje naudojami slapukai. Naršydami toliau Jūs sutinkate su www.paukstynas.eu slapukų politika.

SUTINKU
Privatumo politika